

Duvara Montaj Çok Renkli RGB LED Borulu Korna
Stok kodu: SNT-B74-RGB-SET
Toplu, adetli ve proje bazlı siparişlerinize özel fiyat almak için lütfen fiyat
Teklifi İsteyin.
.
| Teknik Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | ABS (Gövde), Polikarbonat (Lens) |
| Sertifikalar & Garanti | 2 Yıl Garanti, CE, EAC, ISO-9001, RoSH2 |
| Bağlantı | Kablo |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Çalışma Süresi | Min. 50.000 saat |
| Giriş Tepki Süresi | açma/kapama: 10 ms maks. |
| Lens Renk Seçenekleri | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi |
| Lens Çapı | Ø70mm |
| Işık Modu | Yavaş Flaşör, Flaşör, Sabit, Çakar |
| Işık Kaynağı | RGB SMD LED |
| Melodi | 16 ton Dahili düğme değişimi |
| Çalışma Koşulları | -20°C ila +50°C (-4°F ila +122°F) |
| Koruma | Toza, Isıya, UV Işınlarına, Suya Dayanıklı |
| Voltaj Seçenekleri | 12V-24V DC, 40-250V AC/DC |
| Akım (maks) | SNT-B74-RGB serisi: | 12-24 V/DC 190mA ±10% SNT-B72-RGB serisi: | 40-250V AC/DC 45mA ±10% |
|---|
-
Dokümanlar
-
Melodiler
-
Aksesuarlar
-
Boyutlar
|
CAD Modeli STP (stp)
Lütfen ürünün CAD modelini talep ettiğiniz SKU kodunu belirterek sales@muccosignal.com adresine bir e-posta gönderin. sales@muccosignal.com .
|
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-1
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-2
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-3
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-4
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-5
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-6
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-7
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-8
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-9
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-10
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-11
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-12
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-13
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-14
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-15
RGB-Sinyal-Cihazları-Ton-16







